Відповіді на запитання

! Скасування бронювання та повернення передоплати

Вітаю. Ми працюємо виключно за передоплатою. У разі скасування бронювання передоплата повертається якщо ви скасували квест мінімум за 24 години до початку гри. У випадку скасування бронювання менше ніж за 24 години – передоплата не повертається

Виключення: не було зв’язку, повітряна тривога.

0. Стоп-гра

Стоп-гра відбувається для всієї команди, без можливості подальшої гри та без повернення коштів.

1. Що це?

Це квест-кімната з акторами. Де ваше головне завдання — перевірити свою логіку та свої знання у нестандартних ситуаціях, із підвищеним адреналіном та інстинктом самозбереження, попередньо ви почуєте легенду, хто ви і як тут опинилися. Скажімо так «зіграти в гру за ролями», вам потрібно вибратися за допомогою свого інтелекту та логіки, а ми повинні збити вас з правильного шляху і лякати по ходу всього квесту. У команді може бути від 2 до 6 гравців які повинні діяти спільно щоб вижити

2. Для кого підходить квест-кімната?

Для всіх! Молода пара зможе перевiрити свою згуртованість, батьки з дітьми підвищити дружні стосунки та розуміння, колеги — перевірити знання один одного, а друзі посміятися та налякатися у приємній компанії.

3. Скільки триватиме квест?

На інструктаж та проходження кімнати кожній команді виділено рівно 60 хвилин. Бувають команди, які проходять за 40-45 хвилин. Все залежить від ваших інтелектуальних здібностей, вміння нестандартно мислити та логіки в діях. Якщо завантаженість дня дозволяє нам збільшити час на вашу гру, ми це зробимо. Але розраховуйте на 60 хвилин та приїжджайте заздалегідь.

4. Навіщо проходити такі «перформанс-шоу»?

Кожен переслідує свої інтереси, хтось шукає викид адреналіну, інший хоче перевірити свої знання, а хтось дізнатися свою половинку чи друзів краще.

5. Який квест вибрати для першого разу?

Найкраще починати з квесту “Хостел” у режимі “light”

6. Який потрібний одяг і чи потрібно брати запасний?

Одяг рекомендуємо одягати спортивний, зручний, який не тисне і не обтягує. Взуття бігове, кросівки, спортивне, головне не діловий костюм, джинси, сукню та каблуки.
Якщо ви знаєте, що у вас у команді є люди, які погано орієнтуються в темряві, падають на рівному місці, можуть штовхатися або мають проблеми з координацією — їм потрібно обов’язково брати запасний одяг і переодягатися перед грою.

7. Чи потрібно приїжджати заздалегідь до заброньованого часу?

Обов’язково за 10-15 хвилин. Час здачі речей у гардероб, оплата входить у заброньований вами час (1 година), тому чим довше ви відкладаєте вхід до кімнати або спізнюєтеся на квест, тим менше часу на проходження у вас залишиться.

8. У нас корпоратив чи свято, нас 10-15 осіб, чи можна всіх вмістити?

Звісно, ​​ми з радістю допоможемо вам організувати корпоратив, пропозицію чи день народження. На даний момент у нас є 3 квест кімнати – “Хостел”, “Морфій 2.0”, “Склеп”. Кожна з них розрахована на 5-6 чоловік і готова зустріти вас усіх. Ви можете проходити всі квести одночасно, всі вони знаходяться на одній локації, і вийдіть з кімнат приблизно однаково. Отримайте масу емоцій, фотографії і цілий памперс спогадів, заразом дізнаєтеся яка з ваших команд найрозумніша, а яка найсміливіша.

9. Що буде, якщо я вдарю актора або зламаю декорації?

Гра вмить зупиниться для всієї команди, без повернення коштів.

10.Я хочу, щоб мене не чіпали актори, це можливо?

Наші квести допускають контакт, актори мають право для проведення шоу вас різко хватати, чіпати, допомогти зайняти потрібні місця. Також в єлементах шоу присутній шокер, бризги водою та приковування. Перформанси «Хостел» та «Морфій 2.0 Експеремент» контактні.

11. Якщо гравцям немає 16 років? Можна 7гравців на квест, в якому обмеження 6гравців?

(Вік)У теорії так, шоу буде спокійнішим, різких моментів стане менше, але знову ж таки, кожен випадок індивідуальний (іноді ми дозволяємо тільки у супроводі батьків, іноді не дозволяємо взагалі) тому слід писати або дзвонити Адміністратору Factory Play заздалегідь, до бронювання та уточнювати. +380961212096

(Кількість гравців) Кожен наш квест розрахований на 2-6 чол максимум, за вашим бажанням (за доп. плату) ми можемо допустити і 7-8 чол, але, у багатьох моментах буде тісно, ​​можливо незручно і некомфортно. Якщо ви заздалегідь згодні з цим можна спробувати, але знову ж таки кожен випадок індивідуальний. тому слід писати або дзвонити Адміністратору Factory Play заздалегідь, до бронювання та уточнювати.

12. Як придбати сертифікат для подарунка друзям?

Ми маємо два види сертифікатів — електронний (на пошту) та друкований (на папері високої щільності з матовою ламінацією). Обидва варіанти потрібно замовляти мінімум за дві доби (48 годин), вартість гри така сама, як і на сайті (якщо електронний варіант), якщо друкований (+10% від вартості за друк) обговорюємо макет з дизайнером, друкуємо та доставку новою поштою або самовивіз у робочий час за домовленістю. Термін дії сертифіката 12 місяців із дня оплати.